cancel

График работы

В будние дни с 8 до 12
Суббота с 9 до 20
Воскресенье с 10 до 19

044 537-28-30 050 380-00-98

Валюта:
Язык:

График работы

В будние дни с 8 до 12
Суббота с 9 до 20
Воскресенье с 10 до 19

044 537-28-30 050 380-00-98

Каталог
Сравнение
0
Войти

WILO

Кол-во товаров: 74

Сортировать по:

имени цене популярности
Показано с 1 по 18 из 74 (всего страниц: 5)Інтелектуальні насоси Wilo - інновації майбутнього

Wilo - світовий виробник насосів та насосних станцій для опалення, вентиляції та кондиціювання. Основний офіс розташований в Dortmund, Німеччина. WILO створена в 1872 році під ім'ям "Messingwarenfabrik Louis Oplаnder" Попит на воду вибухають на 104 млрд м3, збільшення розміру та числа - наші зростаючі міста буде припадати значна частка нашої енергії та споживання води. Wilo відреагували на цей розвиток з високоефективними продуктами Wilo-Yonos Pico, Wilo-Stratos PICO, Wilo-Stratos-Giga, Wilo-Yonos-MAXO і поєднавши себе як постачальник з повним спектром послуг. Потреби енергії розростаються, проте запаси викопного палива кінцеві. Суміш енергії змінюється на користь форм енергії, що коливаються , таких як вітер, вода і сонячна енергія. Тому Wilо наголошує на енергозберігаючих насосах, інтелектуальних мережах та відновлюваних джерелах енергії.

Енергозберігаючі рішення Wilo підходять не тільки для односімейного будинку, але і для громадських та комерційних об'єктів, а також насоси Wilo використовуються в наступних областях: Опалення, включаючи систему опалення підлоги Сонячної та геотермальної енергії системи Водопостачання гарячої води та питної Кондиціювання повітря та технологія охолодження Всі будівлі та домашні господарства у світі виробляють стічні води, які мають бути надійно утилізовані з метою задоволення гігієнічних норм та запобігти неприємним запахам. Проте в тих місцях, де дренаж та каналізація не просто впадають у систему каналізації під дією сили тяжіння, ефективні будівельні послуги вступають у гру Wilo-DrainLift, Wilo-EMU, Wilo-EMU TRE, Wilo-Rexa PRO, Wilo-Rexa FIT.

Насос Віло - це високопродуктивний та високоефективний насос - це надійна робота з використанням мінімальних ресурсів. Насоси Вило використовуються в основному в таких областях: Збирання та транспортування стічних вод, очищення стічних вод, дренаж та контроль повеней.