cancel

График работы

В будние дни с 8 до 12
Суббота с 9 до 20
Воскресенье с 10 до 19

044 537-28-30 050 380-00-98

Валюта:
Язык:

График работы

В будние дни с 8 до 12
Суббота с 9 до 20
Воскресенье с 10 до 19

044 537-28-30 050 380-00-98

Каталог
Сравнение
0
Войти

Snap Lock

Кол-во товаров: 1

Фальцева покрівля Snap Lock- дах номер один!

Snap Lock- це професійний виріб, виробництво якого включає всі аспекти, пов’язані з дотриманням плоскої поверхні. Разом з правильно підготовленою основою конструкції, презентація листів показує образ справжнього плоского даху без хвиль.

Найсучасніший замок на защіпку Bratex Snap Lock- найпрогресивніша защіпна крайка. Не викликає явища викривлення поверхні. Листи мають ряд переваг, встановлюючи при цьому новий стандарт якості для неперевершених технічних, функціональних та естетичних параметрів. Панельна черепиця - ідеальний вибір для дахів з низьким кутом.

Сортировать по:

имени цене популярности
SnapLock

Показано с 1 по 1 из 1 (всего страниц: 1)


Широка палітра кольорів:
Функціональний спектр

Продукт доступний у стандартній версії - лист SSAB у варіанті Керамічний Matt BT 350 товщиною 0,6 мм. Листи відрізняються надзвичайною жорсткістю як під час перенесення, так і під час експлуатації.

Ми пропонуємо чотири типи обробки поверхні між швами: класична плоска, чітка мікрохвиля, сегментована з трапеційними характеристиками та безпрецедентна пів - хвиля з тонкою хвилею.

Кожен аркуш має двостороннє розпочаття довжиною 30 мм.

Ефективна висота шва до 30 мм, обчислена лише від її основи. Виріб надає чудову форму даху, чітко відрізняється від виробів з меншою висотою профілю.

Продукція охоплена загальною системою, що контролює напруження матеріалу. Це дозволяє підтримувати рівну форму без ризику пульсацій. Бічні спади при швах піддають площину приляганню до рівня конструкції даху.

Панелі мають на кожній стороні фабрично вбудовану кришку Bratex Seam - Lock, яка використовується для закриття отвору шва після того, як аркуш був зафіксований.

Прихована кріпильна смуга розроблена з урахуванням теплового розширення алюмінієвих листів довжиною до 12 м. Відмітною особливістю є найбільші отвори для гвинтів довжиною 25 мм.

Безпечний продукт є основою приємної роботи на будівельному майданчику та подальшого використання. Всі куточки аркуша вирізані в радіусі, що виключає ризик травм та подряпин інших елементів покрівлі з листового металу.

Пропонуємо Вам додаткові варіанти кінцевої обробки плоскої поверхні, що сприяють акустиці, міцності продукції і надають листам індивідуальну стилістику.

SOUNDCONTROL або DRIPSTOP


Листи Bratex Snap Lock можуть бути оснащені:

флізеліном SOUNDCONTROL, що знижує шум дощу, який падає на бляху, на 6 дБ, або флізеліном DRIPSTOP, що усуває ефект конденсації водяної пари.

Флізелін наноситься під час виробничого процесу автоматично, шляхом його наклеювання на нижню сторону листа між бічними скосами – інноваційно на відстані 15 см від краю заводського згину та на всіх видах кінцевої обробки поверхні.


Повний асортимент виробництва та доступна кольорова гама містяться в прейскуранті. 


Звертаємо Вашу увагу на можливість вибору бляхи SSAB товщиною 0,6 мм у варіанті Ceramic Matt BT з цинковим захистом 350 г/м² і необмеженою функціональною гарантією. 

Цей вибір гарантує найвищу міцність продукції і задоволення вибором на десятки років.

Цинковий захист масою 350 г/м² – це аж на 27% більше захисту для всієї продукції, ніж у звичайних рішеннях для покрівлі.
Завантажити цінник. Натисни, щоб відкрити Цінник Фальцевої покрівлі Snap Lock у новому вікні.

Завантажити каталог. Натисни, щоб відкрити Каталог "Snap Lock" у новому вікні.

Завантажити інструкцію по монтажу. Натисни, щоб відкрити Інструкція по монтажу "Snap Lock" у новому вікні.По питаннях придбання товару, консультацій чи відправки замовлень на прорахунок, прохання звертатися до фахівця з напрямку покрівельних матеріалів:

Артюхова Тетяна, тел. (Viber) 095 272 34 40, пошта:Tanya@acura.com.ua