cancel

График работы

В будние дни с 8 до 12
Суббота с 9 до 20
Воскресенье с 10 до 19

044 537-28-30 050 380-00-98

Валюта:
Язык:

График работы

В будние дни с 8 до 12
Суббота с 9 до 20
Воскресенье с 10 до 19

044 537-28-30 050 380-00-98

Каталог
Сравнение
0
Войти

Металлочерепица

Металочерепиця виробництва компанії «Прушиньскі» — це найбільш поширений матеріал для скатної покрівлі. Вона застосовується переважно у приватному секторі- будівництві котеджів, невеликих споруд та будівель різноманітного призначення (кафе, магазини, готелі, ресторани, кіоски, бесідки та ін.).

Компанія виготовляє 15 різноманітних видів та форм, пропонуємо вам два найбільш популярні з них:


Металочерепиця Шафір (SZAFIR)Металочерепиця Крон (KRON)

Металочерепиця Шафір (SZAFIR) - це сама класична, традиційна та найпопулярніша за формою металочерепиця, найбільш поширена на ринку України та Європи.

Компанія «Прушиньскі» виробляє два стандартних розміри металочерепиці Шафір — 350 і 400 мм (різниця у висоті профілювання та довжині модуля).Листи металочерепиці Шафір можуть виготовлятися за індивідуальними розмірами по довжині.

Рекомендованими і оптимальними є довжини листів до 4-4,5 метрів, не більше.

Компанія «Прушиньскі» виробляє металочерепицю «Шафір» з металу, товщиною 0,45 та 0,5 мм з покриттями поліестер (товщина 25 мк), матовий поліестер (35 мк) та Пурмат (50 мк).

Великий вибір кольорів покриття дозволить вам ідеально підібрати необхідий відтінок до фасаду вашого будинку.


Металочерепиця Крон (KRON) —  оригінальний вид профілю металочерепиці в романському стилі, що імітує керамічну черепицю старовинних будівель та за зовнішним виглядом нагадує натуральну черепицю.

Компанія «Прушиньскі» пропонує два види металочерепиці Крон 350 мм і 400 мм (різниця у довжині модуля).Листи металочерепиці Крон можуть виготовлятися за індивідуальними розмірами по довжині.

Рекомендованими і оптимальними є довжини листів до 5 метрів.

Компанія «Прушиньскі» виробляє металочерепицю «Крон» з металу, товщиною 0,5 мм з усіма видами захисного покриття. Можливе виготовлення металочерепиці Крон з металу 0,45 мм з покриттям РЕМА (поліестер матовий).

Великий вибір кольорів покриття дозволить вам ідеально підібрати необхідий відтінок до фасаду вашого будинку.


Гарантія- від 10 до 30 років (в залежності від металу).

Виробництво металочерепиці знаходиться у Київській області.

Ви можете замовити у нас металочерепицю за своїми індивідуальними розмірами, Ваше замовлення буде надійно упаковане на виробництві. Для захисту верхнього шару (полімерного покриття) від механічних пошкоджень при транспортуванні і монтажі- металочерепиця може бути покрита спеціальною захисною плівкою.

Можлива доставка на об’єкт будівництва чи самовивіз зі складів виробника.


Ціни, наявність металу та строки поставки Ви можете дізнатися за тел./viber  095 272 34 40 Тетяна, або написати на пошту tanya@acura.com.ua
В данной категории нет товаров.